POBIERZ KATALOG

Koszenie trawnika, przycinanie trawy

Toruń

Chełmża

Gmina Łubianka: Bierzgłowo, Biskupice, Brąchnowo, Dębiny, Leszcz, Łubianka, Pigża, Przeczno, Słomowo, Warszewice, Wybcz, Wybczyk, Wymysłowo, Zamek Bierzgłowski

Gmina Chełmża:  Brąchnówko, Browina, Grzywna, Kończewice

Gmina Łysomice:  Lulkowo, Łysomice, Olek, Ostaszewo, Osieki, Papowo Toruńskie, Piwnice, Różankowo, Świerczynki, Świerczyny, Tylice, Wytrębowice, Zakrzewko

Gmina Zławieś Wielka: Cegielnik, Cichoradz, Czarne Błoto, Czarnowo, Górsk, Gutowo, Łążyn, Pędzewo, Przysiek, Rozgarty, Rzęczkowo, Siemoń, Skłudzewo, Stary Toruń, Toporzysko, Zarośle Cienkie, Zławieś Mała, Zławieś Wielka.

 

 

Oświetlenie ogrodowe instalujemy w miejscowościach:

Pracownicy naszej firmy ukończyli specjalistyczne szkolenia z zakresu projektowania i instalacji systemów oświetlen 12V firmy Garden Lights.

 

Zaufaj certyfikowanym dostawcom i instalatorom!

 

GRABLI i GARDEN LIGHTS

Nasze firma świadczy usługi serwisowe oświetlenia ogrodowego 12V Garden Lights.

Serwis oświetlenia ogrodowego

Piękny ogród wymaga odpowiedniego oświetlenia. By to właściwie zrobić należy odpowiednio zaprojektować i wykonać oświetlenie. Powinno być również bezpiecznie dla użytkowników ogrodu i zwierząt. 

Nasza firma instaluje oświetlenie 12V - oszczędne rozwiązanie dla Twojego ogrodu.

 

Grabli - to Twoja pomoc w ogrodzie!

Piękny ogród - oświetlenie ogrodowe

Nasz pracownik przyjedzie na spotkanie. Zrobi inwentaryzacje ogrodu oraz dokona niezbędnych pomiarów. Spotkanie wymagać będzie również odpowiedzi na kilka - kilkanaście pytań takich jak miejsca instalacji sterownika oraz innych wymagań co do oświetlenia, w tym o preferencje użytkowników ogrodu. 

Na tej podstawie zostanie przygotowany projekt oświetlenia, niezbędne wyliczenia, wycena instalacji oraz materiałów niezbędnych do założenia systemu.

Projekt zostaje dokładnie omówiony na kolejnym spotkaniu.

Projektowanie oświetlenia ogrodowego

Garden Lights zapewnia atmosferę i bezpieczeństwo wokół domu i w ogrodzie w prosty i szybki sposób od 2004 roku. W Garden Lights kochamy spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Mówiąc konkretnie: w ogrodzie. Wspaniały ogród to miejsce, w którym można się zrelaksować, dobrze się bawić lub po prostu uciec od codziennych problemów. To azyl w którym możesz zostać sam lub spędzić czas z grupą przyjaciół lub rodziną, nawet gdy dzień zamienia się w noc.

System oświetlenia ogrodu

Garden Lights - oświetlenie ogrodu

Dokonamy montażu i instalacji oświetlenia, zarówno w istniejącym jak i powstającym ogrodzie. Wycena instalacji wymaga sporządzenia wcześniej projektu. Nie zakładamy oświetlenia na oko - jesteśmy firmą ogrodniczą i wiemy jak istotne jest osiągniecie odpowiedniego efektu dla użytkownika ogrodu!

Montaż i instalacja systemów oświetleniowych

Koszenie trawnika, wertykulacja i areacja

... przy oświetleniu ogrodu

Twoja pomoc

880 613 979

Zadzwoń teraz!

Zadzwoń 880 613 979

Regulamin RODO - Twoje dane osobowe,

Grabli o naszej działalności

Stwórz stronę bez kodowania