Regulamin RODO - Twoje dane osobowe,

Grabli o naszej działalności

Stwórz stronę bez kodowania

Zadzwoń 880 613 979

Zadzwoń teraz!

880 613 979

Twoja pomoc

... przy oświetleniu ogrodu

Koszenie trawnika, wertykulacja i areacja

Montaż i instalacja systemów oświetleniowych

Dokonamy montażu i instalacji oświetlenia, zarówno w istniejącym jak i powstającym ogrodzie. Wycena instalacji wymaga sporządzenia wcześniej projektu. Nie zakładamy oświetlenia na oko - jesteśmy firmą ogrodniczą i wiemy jak istotne jest osiągniecie odpowiedniego efektu dla użytkownika ogrodu!

Garden Lights - oświetlenie ogrodu

System oświetlenia ogrodu

Garden Lights zapewnia atmosferę i bezpieczeństwo wokół domu i w ogrodzie w prosty i szybki sposób od 2004 roku. W Garden Lights kochamy spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Mówiąc konkretnie: w ogrodzie. Wspaniały ogród to miejsce, w którym można się zrelaksować, dobrze się bawić lub po prostu uciec od codziennych problemów. To azyl w którym możesz zostać sam lub spędzić czas z grupą przyjaciół lub rodziną, nawet gdy dzień zamienia się w noc.

Projektowanie oświetlenia ogrodowego

Nasz pracownik przyjedzie na spotkanie. Zrobi inwentaryzacje ogrodu oraz dokona niezbędnych pomiarów. Spotkanie wymagać będzie również odpowiedzi na kilka - kilkanaście pytań takich jak miejsca instalacji sterownika oraz innych wymagań co do oświetlenia, w tym o preferencje użytkowników ogrodu. 

Na tej podstawie zostanie przygotowany projekt oświetlenia, niezbędne wyliczenia, wycena instalacji oraz materiałów niezbędnych do założenia systemu.

Projekt zostaje dokładnie omówiony na kolejnym spotkaniu.

Piękny ogród - oświetlenie ogrodowe

Piękny ogród wymaga odpowiedniego oświetlenia. By to właściwie zrobić należy odpowiednio zaprojektować i wykonać oświetlenie. Powinno być również bezpiecznie dla użytkowników ogrodu i zwierząt. 

Nasza firma instaluje oświetlenie 12V - oszczędne rozwiązanie dla Twojego ogrodu.

 

Grabli - to Twoja pomoc w ogrodzie!

Serwis oświetlenia ogrodowego

Nasze firma świadczy usługi serwisowe oświetlenia ogrodowego 12V Garden Lights.

GRABLI i GARDEN LIGHTS

Pracownicy naszej firmy ukończyli specjalistyczne szkolenia z zakresu projektowania i instalacji systemów oświetlen 12V firmy Garden Lights.

 

Zaufaj certyfikowanym dostawcom i instalatorom!

 

Oświetlenie ogrodowe instalujemy w miejscowościach:

Toruń

Chełmża

Gmina Łubianka: Bierzgłowo, Biskupice, Brąchnowo, Dębiny, Leszcz, Łubianka, Pigża, Przeczno, Słomowo, Warszewice, Wybcz, Wybczyk, Wymysłowo, Zamek Bierzgłowski

Gmina Chełmża:  Brąchnówko, Browina, Grzywna, Kończewice

Gmina Łysomice:  Lulkowo, Łysomice, Olek, Ostaszewo, Osieki, Papowo Toruńskie, Piwnice, Różankowo, Świerczynki, Świerczyny, Tylice, Wytrębowice, Zakrzewko

Gmina Zławieś Wielka: Cegielnik, Cichoradz, Czarne Błoto, Czarnowo, Górsk, Gutowo, Łążyn, Pędzewo, Przysiek, Rozgarty, Rzęczkowo, Siemoń, Skłudzewo, Stary Toruń, Toporzysko, Zarośle Cienkie, Zławieś Mała, Zławieś Wielka.

 

 

Koszenie trawnika, przycinanie trawy

POBIERZ KATALOG